15 mar 2014

The Author

Share

ICEBUG WINTER TRIAL 2014
IMG_0250

15 lutego wzięliśmy udział w zawodach ICEBUG WINTER TRIAL 2014. To była super impreza. Organizatorom i nam dopisało szczęście. Mieliśmy słoneczną, zimową pogodę( -7°C). W  tym dniu odbywały się dwa biegi. Bieg 6-godzinny na orientację i bieg górski na Turbacz. Nasza gorlicka ekipa tj. Rysiek, Jurek i ja startowaliśmy wraz z przyjaciółmi z Piaseczna na 16 kilometrowej trasie biegu górskiego. Profil trasy odpowiadał naszym codziennym warunkom treningowym, więc do startu podeszliśmy radośnie. Nastroju nie zmącił nam zwycięzca biegu Bartek Gorczyca, który trasę o długości 16,7km z podbiegiem 770 m przebył w czasie 1g 12 min i 9 sek. !!! W takim tempie nie biegam nawet po płaskim.

Profil trasy

 

Mapa trasy Icebug Winter Trial (strona organizatora)

 

 

Start i meta zawodów usytuowane były przy stacji narciarskiej Długa Polana. Dalej trasa biegła przez Bukowinę Miejską na Turbacz, tam kilometrowa pętelka w kopnym śniegu i schronisko. Przy schronisku na Turbaczu czekał na nas bufet.

Rychu i Jurek przed startem

Rychu i Jurek przed startem

Icebug Winter Trial – start

Powrót na dół do Długiej Polany umilała nam piękna panorama Tatr. Coś w tym jest, że w niższych górach jest pięknie, a i tak wygląda się na horyzoncie grani Tatr. I tu podliżę się firmie ICEBUG. Podczas zbiegu mogłem bez obawy podziwiać „pikne” Tatry, ponieważ na nogach miałem kolce Icebug.

Rychu na Turbaczu

Jurek – bufet przy schronisku

Finisz Jurka

Finisz Ryśka

Finisz Marka

Na mecie Icebug Winter Trial 2014

Na mecie Icebug Winter Trial 2014

Na mecie Icebug Winter Trial 2014

Do następnego biegu :)

marek No comments

You must be logged in to post a comment.